Nový interiér levně

| | 0 Comments

Jsme mladá rodina a zevšedněl vám interiér vašeho bytu? Je to samozřejmě složité. Tolik věcí se nám nabízí ke koupi, obchody s nábytkem nebo bytovými doplňky hýří krásnými nabídkami. I já jsem zažila tyto situace. Tenhle stolek se nádherně hodil k židlím, pohovka měla přesně tu barvu, kterou jsem potřebovala ke koberci, obraz na stěnu byl přesně to pravé do našeho obýváku. Stála jsem často smutně u výkladní skříně nebo v obchodním domě s nábytkem a smutně se dívala na cenovky oněch zázraků. Bylo to jasné. Mladá rodina, která před několika roky zařídila bydlení, nemá na to, aby po pár letech vše obměnila.

Nakonec jsem ale objevila řešení, které uspokojilo naší touhu po novém vzezření bytu a přesto to naší peněženku nezrujnovalo. Objevila jsem samolepící tapety d-c-fix. 

Nepřeberná nabídka odstínů a vzorů mě vyrazila dech. Časem jsme udělali nejen zajímavé stěny, které přesně odpovídali našemu přání, ale ze staršího nábytku udělali aplikací těchto tapet zajímavé interiérové kousky, které se plně hodili do prostoru a nenudily. Vše jsme zvládli svépomocí a levně. Navíc obměna se mohla konat, kdykoliv nás barvy či vzor začal nudit. I práce našich dětí na stěnách a nábytku se tak mohla v pohodě opravit rychle a úspěšně, kdykoliv to bylo třeba. A tak náš byteček vypadal každých pár let nově a zajímavě.

Výhody samolepících tapet
– c-d- fix tapety se dají lepit na jakýkoliv hladký, suchý povrch, který je zbavený mastnoty a nečistot.
– c-d-fix folie lze lepit na zaoblené hrany, rohy, na stěny i na nábytek. Těsně přilne k povrchu a výsledná práce vypadá jako by šlo o nátěr.
-c-d-fix folie lze čistit všemi běžnými čistícími  prostředky, nejvhodnější je teplá voda s přídavkem přípravku na mytí nádobí.
– c-d-fix folie lze odstarňovat snadno nahřátím, snadno se pak stahují.
– výběr barev a vzorů nám umožní sladit interiér vždy do jednoho tónu, který si přejeme. Nečekají nás větší problémy se sháněním vhodného odstínu a my tak snadno docílíme žádaného výsledku.