Bydlení pro mladé rodiny

| | 0 Comments


Mladé páry které už mají rodinu nebo ji budou teprve chtít založit logicky hledají místo kde se celé jejich rodině bude dobře žít. Jen minimum lidí si představuje svůj spojeny rodinný život s malými dětmi někde v bytě a většina lidí touží po rodinném domě, nejlépe po novostavbě. Je to váš sen a chcete mít dům jen a jen pro sebe? Můžete si zrekonstruovat starší bydlení a nebo si postavit zcela nový dům. Která varianta je lepší a proč?

nový bungalov

  • Nový dům

U novostavby máte tu výhodu že vidíte jak stavba pokračuje, co se používá za materiály a víte do jeho se stěhujete. Pokud jste manuálně zruční, máte spoustu kamarád co vám pomůžou a máte nějaké zkušenosti, určitě si dokážete dům postavit. Jenže s malými dětmi většina lidí chce bydlet co nejdřív a stavba svépomocí se naopak pěkně protáhne, protože je potřeba počítat s tím že po práci budete chodit do druhé práce – na stavbu.

  • Rekonstrukce

Sehnat dům, který se vám bude líbit nejen rozlohou ale také okolím je poměrně náročné. Mnoho domů je určeno spíše k demolici a proto se následná výstavba nejspíš hodně prodraží. Problém může být i stavební povolení. Když zvážíte všechna pro a proti, jako jednoznačný vítěz vám vyjde stavba nového domu na zelené louce.

stavba domu

Jak na to?
Jestli si nejste jistí jestli to zvládnete svépomocí, a nechcete stavět několik let, hledejte stavební firmu, která vám postaví dům na klíč Enerdomy.cz.
My vám můžeme nabídnout spolehlivost a velmi solidní jednání. Stavíme dřevostavby a zděné domy. V nabídce máme desítky typových projektů, které vám dokážeme navíc individuálně upravit podle vašich potřeb. Naše domy stavíme rychle protože máme dostatek lidí kteří mají spoustu zkušeností. Navíc vám můžeme vyřídit i stavební svolení, což je věc, která mnoho lidí od stavby odrazuje. Získat jej někdy není úplně snadné a my vám ulehčíme i tuto část stavby.