Děti je dobré nechat tak, ať si samy hrají…
Jsou rodiče, kteří i když vidí, že si jejich dítě pěkně a hlavně samo hraje, i tak na něj mluví a hned mu říkají, že si půjdou hrát s ním. Přijde vám, že je něco takového správné? Myslíte si, že se dítě naučí samostatnosti, když jej nic nenechá rodič dělat bez toho, aniž by u […]