Zkusíte erotickou masáž?

| | 0 Comments

Činností, jež mohou lidem dělat dobře, je nespočetné množství. Co člověk, to individualita a tudíž jiné představy o tom, co je zábavné a příjemné a co stojí dotyčnému za to, aby se tomu oddával. Jak se říká, někdo má rád vdolky, jiný zase holky.

A právě holky jsou tím, co je společným hobby naprosté většiny mužů. Vždyť který normální chlap by upřímně tvrdil, že mu tyto nikdy nic neříkaly a neříkají? Žádný.

Ženské protějšky jsou zkrátka pro muže zajímavou inspirací, jsou něčím, čemu každý normální chlap rád podléhá. Někdy více, někdy méně, ale je tomu tak.

žena akt

A pokud někdo rád laškuje s děvčaty, proč by mu nepřišla vhod dejme tomu i erotická masáž, že?

A proč by si normální muž měl odpírat tento typ povyražení, je-li už toto vlastně snadno dostupné? A to aniž by dotyčný musel žadonit u své drahé polovičky nebo si dokonce kvůli tomuto vlastní trvalou známost shánět.

Prostě si lze dopřát tuto formu relaxace i na profesionální úrovni. Což skýtá záruku, že si tu takový klient stoprocentně přijde na své. Jistě, není to žádná charitativní akce, zde se musí stejně jako u kteréhokoliv jiného podnikání za nabízené služby zaplatit, ale proč by tak někdo neučinil? Konec konců – jak ženáči potvrdí – vyjde tato služba v mnoha případech dokonce znatelně levněji než výdaje za manželku.

nahoře bez

A že je to nemravné a zvrácené? Nesmysl. Takto smýšlejí jenom neznalí prudérní jedinci. Ti, kteří nevědí nebo možná ani nechtějí vědět, že tu nejde o žádné páchání nepřístojností či orgií, ale skutečně jenom o masáž vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, pouze s tím rozdílem, že zde se masírují i takové části mužova těla, jež jsou dejme tomu u rehabilitačního pracovníka nedotčeny. Plus zde může jít i o společnou sprchu s masérkou, jež je nesrovnatelně přitažlivější než třeba nějaký podsaditý chiropraktik.

Tady jde skutečně jen o to, aby si zákazník udělal dobře bez jakéhokoliv rizika. Což může platit i pro vás.