Vyběhněte v každém počasí

| | 0 Comments

Komfort je důležitý

Nemusíte být profesionální sportovec, i při malém sportovním výkonu, či procházce se můžete cítit pohodlně, protože každý pohyb se počítá a vaše tělesná schránka vám bude vděčná.

Občas vás může překvapit nepřízeň počasí, asi si říkáte, že v tento den to nemá smysl, ale funkční oblečení CRAFT vám pomůže vyrazit. Stojí za to dopřát si stylový vzhled a pohodlí, i když zrovna nejdete na večerní událost. Poznejte švédskou oděvní značku se zaměřením na funkční ergonomické oděvy, které oceníte hlavně při běhání nebo lyžovaní.

Jogging i pro začátečníky

Oděvní značka CRAFT pochází ze Švédska a na českém trhu funguje již dvacet pět let, to není málo. Dá se tedy mluvit o kvalitě prověřené zkušenostmi. Své ergonomické oblečení dokonce navrhuje ve spolupráci se světovými sportovci. Také přišla s principem oblékání do tří tenčích vrstev, tento způsob vrstvení zajišťuje větší hřejivost a odolnost proti profouknutí, můžete ho vyzkoušet i s oblečením, které není vyloženě funkční.

cepice craft

Od hlavy k patě

Jste-li vášnivým sportovcem, zajisté vás potěší rozmanitá nabídka. Seženete oblečení, spodní prádlo, kompresní podprsenky i doplňky od jedné značky, na jednom místě. Je známo, že pokud máte hlavu v teple, teplo z vašeho těla bude unikat pomaleji.

Čepice CRAFT jsou zateplené jemným počesaným fleecem z vnitřní strany, počesaný materiál je tvořen delšími vlákny a působí velmi příjemně na omak. Celkově jsou čepice, jako většina funkčního oblečení, ušité z polyesterového materiálu. Díky tomu dobře odvádí vlhkost od těla, je stálobarevná a odolná vůči mechanickému poškození. Elastan dodá pružnost a zvyšuje komfort při nošení. Seženete ji v mnoha různých barvách a tento polyester je navíc recyklovaný, takže můžete mít lepší svědomí z malého krůčku ke zlepšení stavu životního prostředí.