Sklad s léky

| | 0 Comments

Jako má první práce byla, že jsem byla ve skladu potravin. Abych pravdu řekla, tak nikdy mě to moc nebavilo. Nebyla jsem na to, abych byla někde ve skladu. Navíc mi taky opravdu hodně vadilo, když jsem musela skladovat třeba například maso nebo mléčné výrobky do té velké obří lednice. Jistě to znáte. Pokud jste taky někdy pracovali v zaměstnání, kam chodíte často do skladu do lednice, tak mi dáte za pravdu, že dlouho se to asi vydržet nedá. Ale co, třeba to někomu takto může vyhovovat.

Léky jsou důležité.

Kolikrát jsem v té lednici musela být třeba dvacet minut nonstop, když jsem skládala zboží a muselo to být rychle. Je to opravdu nepříjemné, a proto jsem taky v této práci vydržela asi čtyři nebo pět měsíců a potom jsem odešla. Byla jsem měsíc https://www.maminka.cz/kojenec-3-mesic doma, abych si ujasnila, co chci v životě dělat. Potom jsem na internetu našla inzerát, že sháněli někoho do velkoobchodu, kde jsou léky. Lékárenský velkoobchod mě nikdy nenapadl, a přitom u nás ve městě je. Řekla jsem si, že bych to mohla zkusit. Tak jsem si řekla, že lékárenský velkoobchod může být opravdu něco pro mě.

Lékárenský průmysl je velký.

A když jsem potom šla na pohovor, tak musím říct, že ihned na první pohled se mi to líbilo. Domluvila jsem se taky s kolegyněmi, které už tam byly dlouho, jaké to je. Byla jsem ráda, že už mě tyto ženy braly jako kolegyni. Byl to opravdu skvělý kolektiv a já jsem si řekla, že lepší zaměstnání, než práce v lékárenském velkoobchodu mě opravdu potkat nemohlo. Navíc výplaty tam jsou skvělé a kolektiv je tak perfektní. Nic lepšího mě potkat nemohlo a já si říkám, proč jsme do této práce nešla už dříve. Nemusela jsem mrznout ve skladu v lednici. Mohla jsem konečně dělat práci, která mě baví a kde je skvělý kolektiv. To se taky moc nevidí, že někdo někoho bere od začátku jako kolegyni. A vás by bavilo pracovat v lékárenském velkoobchodě Technolife?