Půjčovny dodávek v Praze zajišťují vozy i v zimním období

| | 0 Comments

Co myslíte, bude se letos, v zimě roku 2021, lyžovat, aniž bychom byli omezováni nějakými lockdowny? Nikdo spolehlivě neví, jak se situace bude vyvíjet, a tak lze jen doufat, že přece jen budeme moci zacvaknout lyžařskou obuv do vázání, nasadit přilbu a rukavice a konečně si užívat zimních radovánek.

zasněžená krajina

S dodávkou na hory

Když se lidé z měst vypravují na hory, většinou tam míří osobními vozy. Stává se, že se sejde parta šestnácti přátel, kteří přicestují do jednoho místa sedmi či osmi auty. Není přece jen jednodušší pronajmout si dvě dodávky z půjčovny dodávek v Praze a vydat se do hor tímto způsobem? Bude to snazší po organizační i praktické stránce.

Pronajímané dodávky mají k dispozici tažné zařízení pro připojení přívěsu, čímž se zvýší zavazadlový prostor, jsou ve výborném technickém stavu, mají k dispozici dálniční známku a asistenční službu a některým řidičům vyhovuje i větší přehled při řízení, kdy jsou sedadla umístěna výš nad silnicí, ve srovnání s osobními auty.

zimní Krkonoše

Vystřídejte lyžařské svahy

Jízda v partě v jednom větším autě má několik výhod, které se projeví právě v takovýchto situacích. Rozhodnete se, že např. dnes budete lyžovat na Tanvaldském Špičáku, a zítra to vyzkoušíte v areálu Desná – Černá říčka. A pokud si budete chtít trochu odpočinout a brázdit mírnější svahy, přesedláte další den na sjezdovku Detoa, Vlek u Tomáše nebo Světlý vrch v Albrechticích v Jizerských horách. Mezi těmito areály nejezdí žádný skibus, a přesto jsou to nejkrásnější místa v Jizerských horách. Je tu však omezený počet parkovacích míst a dodávka zabere jen jedno místo a tím zvýšíte pravděpodobnost, že si tu budete moci zalyžovat i vy. Navíc povezete veškeré vybavení jen jedním vozem, což zjednoduší celou situaci. Na nikoho nebudete čekat a naplánujete lyžování velice pružně a vystřídáte-li se v řízení, snížíte i pravděpodobnost nehody způsobené únavou řidiče.