Půjčovna dodávek zajistí vůz i na dovolenou v Krkonoších

| | 0 Comments

Cestování s dodávkou z půjčovny přívěsů Praha 9 může být nejen zábavné, ale prospěšné vašemu zdraví. Jde jen o to, podniknout výpravu do míst, která vás budou nabíjet energií, namísto aby vám ji odebíraly. V současné době se točí vše kolem koronaviru, obsazenosti nemocnic, počtu nových případů, léčby a očkování a z tohoto kolotoče by bylo záhodno se konečně vymanit.

labský důl

Nemusíte čekat na vládní nařízení a omezování cestování za hranice republiky, zajistěte si dovolenou v tuzemsku, ubytujte se v soukromém menším penzionu a nemusí to být zrovna honosný hotel s pěti hvězdičkami. Ke spokojenému životu se obejdete i bez bazénu, podstatné je však načerpat sílu v lůně přírody, tam, kde příliš mnoho turistů nepotkáte, a kde je toužebný klid, stranou od světel velkoměst.

Rozhraní Jizerských hor a Krkonoš

Jízda s dodávkou ve větším počtu osob do hor znamená oproštění od městského ruchu a stává se, že první den vás tu rozbolí hlava z toho prudkého přechodu mezi stresujícím životním stylem a přirozeným žitím v souladu s přírodou.

My bychom vám rádi poskytli tip na oblast, která není tak hustě obydlena, a kam se turisté příliš nehrnou. Je to stranou rušného Špindlerova Mlýna i centra Harrachova či Pece pod Sněžkou, totiž jde o rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Mumlavské vodopády

Doporučujeme vzít s sebou jízdní kola, dodávka je pojme bez problémů, stejně jako všechna vaše ostatní zavazadla, a kdo si netroufá jezdit na kole v horském terénu, může tu podniknout pěší výlety. Ubytování doporučujeme zajistit v soukromí, například v Pasekách nad Jizerou, anebo v Dolní Rokytnici nedaleko Studenova. Předěl obou pohoří tvoří řeka Jizera a je tu opravdu krásně.

Z Rokytnice to není daleko do Ryžoviště – východní části Harrachova, jsou tu překrásné výhledy na panorama západních Krkonoš a dají se odtud podniknout výlety na Lysou horu a dále k Labské boudě, k prameni Labe a podél Mumlavy zpět do Harrachova k Mumlavským vodopádům.