Přes manuální práci ke klidné duši

| | 0 Comments

Tak trochu litujete, že nestíháte aktivity, které máte rádi? Stresové situace, pracovní vytížení, starost o své děti, občasné srazy s kamarádkami. Vše je vyčerpávající a váš mozek nestíhá všechny sociální požadavky splnit. Svůj osobní a soukromý život jaksi nestíháte uskutečňovat. Zastavte se a buďte egoističtí. Nelítejte kolem všech, nadmíru práce delegujte s rozumem, nechte si pomoci a vyžádejte si pochopení od své rodiny a přátel, že další víkend opravdu nemáte čas na návštěvu s kávou a dortem.
zlaté korálky
Rozumíme vám, že na sport či větší aktivity nemáte náladu. Jenže co manuálního a zároveň klidného vykonávat? My vám doporučujeme korálky! Ano, slyšíte správně. Navlékání korálků je příjemnou a uklidňující činností.
drahokam na prstenu

Korálkoven je spousta

Kde takové pěkné korálky a potřebné náčiní pořídit? Na internetu je k nalezení mnoho prodejen, jejichž nabídka druhů, tvarů a barev korálků je obrovská. Jestli se vám však české korálkovny brzy omrzí, objevujte internetové e-shopy. Ze zahraničí máte jedinečnou možnost získat přenádherné korálky z polodrahokamů či drahých kovů. V nejeden okamžik tak vykouzlíte překrásný šperk, jehož krása může vyniknout na večerní róbě či potěší nejednu duši jakožto malá pozornost.
barevné korálky

Šňůrku na to!

Doporučujeme vám pořídit si pevné šňůrky z licry. Navíc je velice podstatné mít u sebe kupříkladu bezbarvý lak, kterým pak finální uzlík „zalepíte“. Pokud tak neučiníte, náramek se vám zanedlouho pod náporem všech tlaků z okolí roztrhne. Rozhodně hleďte na kvalitu všech použitých materiálů. Pokud si pořídíte levnější korálky, o několik chvil později zjistíte, že pouští barvu a ta se vám vpije do kůže. A to zrovna není to, co chceme, aby od nás dostal obdarovaný, že?
Závěrem vám doporučujeme pořídit si krabičku na všechny korálky, jehly, šňůrky a další, jinak se vám budou korálky všude ztrácet. Udělejte si v nich pořádek prostřednictvím krabičky s přepážkami.