Ploché bříško je samozřejmostí

| | 0 Comments

Když přijde jaro, začnou se na nás ukazovat všechny hříchy, které jsme za uplynulé období spáchali.
o   Mám na mysli hříchy, které se konaly u ledničky nebo u jídelního stolu.
Mnoho lidí považuje dobré jídlo za jednu z rozkoší, kterou si nedokáží odepřít. Ono se to na podzim a v zimě mlsá, když je jaro ještě daleko. A zimní bunda to všechno schová. Pak ale zima odezní a dojde na lámání chleba. Mám špeky. Řekne si nejen mnohá žena, ale i leckterý muž. A co teď s nimi. Jestliže je nezačneme vyhánět hned, tak zvyšujeme nebezpečí, že se na nás zabydlí a my už se jich nezbavíme nikdy. Začneme si kupovat každým rokem o maličko větší oblečení, až nám to začne být definitivně jedno. STOP! To přeci není Váš případ.
muž cvičí kliky

Pomohou jednoduché cviky

Co je tedy potřeba pro své tělo udělat?Jak zabránit tomu, abychom museli pokaždé pracně hledat knoflík u kalhot? Některé záležitosti budou příjemnější a některé méně příjemné.
§  Držet se zpříma.Některé ženy (ale i muži) chodí mírně nahrbeně. Bříško pak vysunují kupředu a ono si na tuto pohodlnou polohu brzy zvykne.
§  Přijímat dostatek bílkovin.Nejen, že zasytí, ale i udrží svalovou hmotu.
§  Co nejméně stresu. Když je člověk ve vypjaté situaci, mnohdy sahá po sladkém.
Tou nejméně příjemnou záležitostí bude určitě cvičení. Mohu Vás ujistit, že je to jen ze začátku. Když si tělo na pravidelnou dávku cviků zvykne, bude se na ně i těšit. Cviky nejsou složité.
měření břicha
o   Můžete začít se zanožováním a předpažováním. Začínáte v pozici kočky. Zvedáte střídavě pravou ruku a levou nohu a naopak.
o   Druhým cvikem je takzvané „prkno“. Opřeme se o předloktí, nohy natáhneme dozadu a snažíme se v této poloze vydržet.
o   U třetího cviku zvedáme nohy. Ze všech tří uvedených cviků je tento nenáročnější. Ležíme na zádech a zvedáme nohy kolmo k zemi. Střídavě je sklápíme těsně nad zem.
Námaha, která se určitě vyplatí.