Pařížská móda

| | 0 Comments

I když pařížský týden módy již dávno skončil, Pařížané si z toho rozhodně nedělají velkou hlavu. Proč taky? Každý den se totiž procházejí po uličkách v outfitech, které jsou rozhodně IN. Každý svůj kousek oblečení vybírají s citem, který je pro ně velmi typický. Možná že i vám se od nich podaří zjistit, jaké kombinace outfitů jsou nejlepší a hlavně trendy.
Mezi oblíbené svršky patří například Oversized sako. Ty trendy, které jsou ve velikosti XXL, se pomalu ale za to jistě, stávají klasikou, se kterou nikdy neuděláte žádnou chybu. Často něco takového vypadá, jako byste si tento kousek vypůjčila z přítelovy skříně. Nosit jej je možné jako minišaty, které vhodně doplníte kozačkami nebo úzkými džínami.
Tento vzhled je ještě vhodné doplnit červenou rtěnkou. Rozbijete tak dojem pánského outfitu.
mladá francouzka
Jestli je něco, co nikdy nevyjde z módy, pak je to kombinace textur a také materiálů. Něco takového je ideální volbou pro ženy, které mají rády neutrální tóny. Určitě se nebojte zkombinovat pleteninu a kůži. Celek bude vypadat naprosto skvěle, pokud se budete držet jen jedné barvy. V opačném případě by mohl být efekt malinko jiný.
Jestliže ale barvy milujete, pak budete velmi spokojeni, jelikož tato sezóna bude plná pastelových barev. Pořídit si můžete lehký růžový kabátek, který dodá ženskost a jemnost. Je vhodný i s černobílým outfitem.
IN jsou také květinové vzory a to již druhým rokem.
printemps obchodní dům
Vzpomínáte si na ten obrovský boom, kdy přišly do módy pinetky? V dnešní době slaví velký návrat. Dá se říct, že vlastně většina věcí z doby minulé přichází opět do módy. Jestliže vám nějaké pinetky ještě zbyly, pak se nebojte s nimi experimentovat. Zafixovat s nimi můžete ofinu nebo úplně jinou část vašich vlasů. Pinetky můžete přeskládat různě přes sebe a vytvořit tím vlasovou ozdobu, která bude více než originální.
Nebojte se být IN i vy.