Nový domov

| | 0 Comments

Rekonstrukce prostorů může být někdy skutečně náročná. Každý má talent na něco jiného, a ač máme kolikrát poměrně přesnou představu o výsledku, s plánováním a průběhem je to horší. Jednou se spálíme na menším projektu, a do většího si už třeba netroufneme. V uspěchané době často ani není čas na plánování, hledání materiálu, inspirace nebo není čas na rekonstrukci samotnou, protože ač se to nezdá, vše vyžaduje svůj čas – zasychání, tvrdnutí, odpočinutí – a to, co si někdo představuje mít hotové za dva týdny, může svépomocí zabrat i dva měsíce. A proto jsou tu pro vás zkušení odborníci, kteří si snadno poradí s každým úkolem a časově všechno zvládnou přesně tak, jak se dohodnete. Všechno nemusí zůstat jen na vás, protože odborná firma se za všechno zaručí a pomůže vám vytvořit nový domov. Oslovte bytový design praha, a proměňte i svůj obytný prostor.

nová koupelna

Stačí, když si rozmyslíte, co byste si představovali a s nápadem přijdete za námi. Vše společně zkonzultujeme, a pokud budete mít nějaká místa, se kterými si nebudete vědět rady, poradíme vám nebo vysvětlíme jednotlivé možnosti. Abyste měli jasnou představu, uděláme studii včetně technických podkladů, což bude základ pro cenovou kalkulaci a také uvidíte 3D model prostoru, jak by mohl vypadat po rekonstrukci.

Moderní jídelna

Nabízíme samozřejmě komplexní služby, takže pokud budete chtít od nás vše od A po Z, domluvíme řemeslníky, vše na sebe časově naváže. Postaráme se o dohled nad celým projektem, a tedy máte záruku, že řemeslníci nikde neudělají chybu, že bude vše správně namontované, připravené rovnou k bydlení. Pokud se předem domluvíme, jsme schopni zajistit kromě nábytku také nejrůznější dekorace či drobnější a dekorativní osvětlení, a abyste skutečně neměli ani tu nejmenší starost, bude hotový i závěrečný úklid, který bude třešničkou na dortu.