Nestačí vám příjmy?

| | 0 Comments

Člověk, který nemá peníze, se ocitá v mnoha zoufalých situacích. Nemá třeba na to, aby si koupil to, co zrovna potřebuje, nemá na to, aby platil za využívané služby, nemá ani rezervu, která by se mohla hodit kdykoliv v budoucnu. A to je něco, co se snáší jenom velice těžko, případně co se nedá snášet vůbec. To podle stupně, jakého tento nedostatek dosáhl.

Když člověk nemá peníze, nemá prostě skoro nic. A jedinou cestou k nápravě takové situace je získání peněz dalších. Což se ale samozřejmě lehce řekne, ovšem jenom těžko realizuje. Protože řekne-li si někdo, že potřebuje ještě tolik a tolik, neznamená to vůbec, že to také získá, a to právě v tom okamžiku, kdy je toho zapotřebí.

švýcarské franky

Peníze se zkrátka obvykle nevydělávají tak rychle a tak snadno, aby si jich někdo pořídil vždy hned tolik, kolik jich je potřeba. A proto se dostáváme my lidé do finančních potíží, které se nakonec musí řešit půjčkou. Protože jenom půjčka dává často naději na to, že se dostaneme k potřebným financím dříve, než bude pozdě.

Jenže půjčku nedostane jen tak někdo. Když není člověk bonitní, když neprojde sítem výběru a neprokáže dostatečné kvality, má prostě smůlu. Což je charakteristické především pro bankovní půjčky, u nichž jsou kritéria výběru vhodných zájemců o půjčku skutečně dost přísná a pro mnoho lidí v tísni nesplnitelná.

polské zloté

A co když někomu v bance nepůjčí, co když tu někoho s jeho žádostí odmítnou? Pak se dá vsadit na nebankovní americké hypotéky, které jsou často dosažitelné i pro ty ‚beznadějné‘ případy, jako jsou lidé s nízkými příjmy, záznamy v registrech dlužníků či exekucemi. U nebankovních hypoték se dá nebankovní společnosti do zástavy nemovitost, a díky té se tu uspěje velice snadno. A k tomu i výhodně.

A proto byste asi měli pouvažovat o této nebankovní možnosti i vy, pokud potřebujete půjčit, ale nejste zrovna ideální.