Nepotřebujete americkou hypotéku?

| | 0 Comments

Dnes už si každý z těch, kdo potřebují půjčit peníze, přijde na své. Protože tu máme už tolik různých nabídek, že se nějaká najde snad pro každého, kdo má aspoň nějaké ty příjmy a majetek, případně spoluručitele, respektive kdo je schopen a také ochoten půjčené peníze řádně splácet.
Co se týká podnikatelů, i ti mají z čeho vybírat. A pokud se zrovna ocitli v tíživé situaci, kdy si zrovna moc vybírat nemohou, sázejí vesměs na nebankovní americké hypotéky.

půjčka

Důvod je zřejmý. Jedná se totiž o formu úvěru, který si pořizuje ten, kdo potřebuje řešit záležitosti týkající se jeho podnikání. Může jít o investice do soukromé firmy, ale klidně i o splácení jejích dluhů, vykoupení se z exekucí a podobně.
Proč je právě tento produkt pro podnikatele natolik lákavý? Odpověď je prostá. Získat ho totiž může i ten, kdo by v klasické bance v případě jiných druhů půjček jen stěží uspěl.

Jakkoliv se zde totiž také prověřují žadatelovy příjmy, lze přimhouřit oko nad tím, nejsou-li tyto právě horentní, prověřují se tu registry dlužníků, ale ani případný záznam v těchto nemusí nezbytně znamenat zamítnutí žádosti. A protože je veškeré prověřování jednoduché, nenáročné a rychlé, může se člověk dočkat potřebných financí ve velice krátké době.

tíseň

A pravděpodobnost, že se člověk dočká, je vysoká. Z toho prostého důvodu, že se žadatel za půjčené peníze zaručuje vlastní nemovitostí, což dává věřiteli jistotu, že vše bude řádně splaceno. Protože se poskytuje nanejvýš sedm desetin z ceny takové nemovitosti, a kdyby tak dlužník náležitě nesplácel, existuje snadný způsob, jak se za to věřitel může odškodnit.
A jásat může žadatel o americkou nebankovní hypotéku i proto, že jsou mu peníze poskytnuty klidně i na hodně dlouhou dobu, takže lze splácet i po nízkých částkách, jež nikoho na buben nepřivedou.
Jste-li tudíž podnikateli v nesnázích, co kdybyste to s tímto finančním produktem zkusili také? Určitě budete spokojeni.