Nejlepší jsou jedlé dárky! Můžete je koupit anebo sami vyrobit.

| | 0 Comments

Vánoce, narozeniny, výročí… Příležitostí, kdy chceme někoho obdarovat je spousta. Mnohdy tápeme nad tím, co by obdarovaného potěšilo. Nikoho určitě neurazí dárek , který se dá sníst. A pro milovníky jídla je to přesně to, co je potěší.
krabička na bonbony
Jednou z možností je pořídit hotový dárkový koš, který nabízí k prodeji spousta supermarketů a e-shopů. Můžete si samozřejmě vytvořit vlastní dárkový koš podle chuti obdarovaného člověka, jestli ho dobře znáte. Sestavit se dá prakticky z čehokoliv. Fantazii se zde meze nekladou.
Dobrou volbou je i darovat kvalitní víno nebo jiný druh alkoholického náboje. Pokud obdarovaný není abstinent, určitě ho dárek potěší. Uvažujete-li o dobré kávě nebo čaji, nemusíte se bát, že darovaného zklamete. Každý rád stráví nějakou tu chvilku u šálku lahodné kávy či čaje.
Víte o oslavenci, že má rád sladké? Co tahle mu dopřát dort. Jestli se na to cítíte, můžete se pustit do vlastního pečení. Osobně vyrobený dárek potěší dvojnásob. Udělat radost lze i výrobkem z čokolády. Sehnat se dají všelijaké čokoládové tvary, podle toho, co váš kamarád, rodinný příslušník nebo kolega dělá. Je-li např. počítačový nadšenec, překvapte ho čokoládovým notebookem, který se dá koupit v e-shopu. Nebo se odvážíte k vlastní výrobě?
Pokud se chystáte vytvořit vlastní kuchařské dílo, je to skvělý nápad. Osobně vyrobený dárek je prostě vždycky originální! Jen dejte pozor, aby jste se trefili do chuti darovaného, a aby se potravina rychle nezkazila. Vyrobit lze nějakou domácí zavařeninu, paštiku, klobásky, sýry apod.
růžové víno
Na slevových portálech je možné pořídit voucher na konkrétní jídlo v restauraci přímo ve vašem městě nebo někde poblíž. Takový dárek jistě také udělá radost. Přání pro obdarovaného si můžete nechat napsat přímo na voucher. Prodejcem zaslaný už hotový voucher si jen vytisknete a vložíte třeba do nějaké pěkné obálky. A máte po starostech.