Nebankovní americká hypotéka

| | 0 Comments

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám zajistí nízké splátky a finanční produkty na míru přesně dle vašich představ a požadavků. Máte problém s bankami? Jste v tom nevině, nebo již máte nějaké jiné nepříjemnosti za sebou a přesto vám banky nechtějí půjčit peníze? Nevíte, co dělat? Jak postupovat? Proto jsou zde nebankovní americké hypotéky, které zajistí finanční prostředky pro lidi, kteří již mají záznamy v registrech nebo mají špatné registry, ale také zajistí peníze těm, kteří mají nízké daňové přiznání, týká se to například podnikatelů, nebo zajistí peníze i lidem, kteří mají bohužel malé výdělky a na půjčku v bance zkrátka nedosáhnou.

peněženka

 • Nepotřebujete, aby někdo zkoumal vaši bonitu, příjmy, jestli je máte dostatečně vysoké, nebo projížděl registry dlužníků, zdali nemáte záznam? V tom případě se obraťte na naše služby. Poskytujeme peníze všem bez rozdílů a bez ohledu na to, v jak složité jste situaci. Vždy se snažíme pomoci a poskytnout půjčku tak, aby vyhovovala vašim představám.

Vyplácíme až 70% odhadní ceny nemovitosti. Odhad provádíme sami pomocí fotografií, které nám zašlete například e-mailem. Celé vyřizování je snadné a velice rychlé. Vše probíhá přes internet, a proto nepotřebujeme milion schůzek s klienty, kde bychom je zdržovali zbytečným papírováním.

eura

Podmínky jsou prosté

U každé hypotéky se musí ručit nemovitostí. To platí samozřejmě také v našem případě. Peníze v případě americké hypotéky můžete použít za jakýmkoliv účelem. Nebankovní americké hypotéky mají mnoho výhod.

 1. Jednoduché vyřízení bez zdlouhavého papírování.
 2. Rychlé schválení, peníze můžete mít od podpisu smlouvy do 24 hodin.
 3. Nezkoumáme registry dlužníků.
 4. Nemusíte složitě dokazovat výši vašeho příjmu.
 5. Nevadí ani nízké daňové přiznání u podnikatelů.
 6. Doba splácení je až na 30 let.
 7. Zaručíme nízké splátky podobné jako v bance.
 8. Kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit a to bez sankcí.
 9. Úrok je od 7% p.a. pro klienty se záznamem v registru a od 4% p.a. pro klienty, kteří nemají žádný nebo mají jen drobný záznam.
 10. Neřešíme věk ani bonitu.