Moderní a inovativní prvek, který potěší svou praktičností

| | 0 Comments

Osvěžení nejenom dětem, ale i zahrádkářům na chatě či chalupě poskytne venkovní sprcha. Vynikající doplněk k bazénům, ale i pro radost a potěšení. Voda se příjemně nahřívá a může dosahovat až 60°C. Proto je v ní vždy zabudovaná páčka, která slouží k regulaci teploty vody. Díky tomu si můžete připustit studenou a nechat na sebe téct studenější nebo teplejší vodu podle potřeby.

sprcha

  • Děti si užijí spoustu radosti i bez bazénu. Stačí k tomu voda a kohoutek a máte vystaráno na celý den. Nepotřebují bazén, pokud v něm stejně nemohou plavat. Děti si vystačí i s tekoucí vodou a tímto způsobem jim můžete dopřát i teplou vodu nejenom extrémně studenou.
  • Voda se nahřívá sama a to pomocí slunečního záření, takže neinvestujete žádné peníze do ohřevu. Sprchu napojíte na venkovní uzávěr vody, který máte poblíž. Měla by stát na slunném a rovném místě. Ukotvíte a pak už můžete připojit a následně počkat, až se tělo sprchy nahřeje a tím pádem si budete moci pustit teplou vodu.

To pravé osvěžení v létě

Jistě znáte ten pocit, když si po náročném dni můžete skočit do studeného bazénu. Voda je příjemně studená, v horkém letním dni nás osvěží a my si konečně můžeme užívat trochu klidu a pohody.
Solární sprchy na zahradu jsou nejenom příjemným doplňkem bazénů, ale poskytnou osvěžení i zahrádkářům. Vybírat si můžete hned z několika druhů:

solární sprcha

  1. Přenosný typ – Velice vhodný typ pro rekreaci a různé druhy použití. Tento typ je přenosný a můžete jej umístit kamkoliv. Stačí jej napustit vodou a můžete s ním jakkoliv disponovat.
  2. Zabudovaný v zemi (ukotvený) – Tento typ se zabuduje na konkrétní místo s pevným podkladem. Mělo by se jednat o rovné a slunné místo, protože tělo sprchy se nahřívá pomocí slunečních paprsků. Připojíte k vodnímu uzávěru a můžete se začít sprchovat.

Nejčastěji se používají u bazénu, kde se můžete ovlažit před vstupem do bazénu, nebo ze sebe smýt chlorové zbytky vody ihned, když vyjdete z bazénu.