Likvidace dokumentů a dalších nosičů

| | 0 Comments

Nikomu se zrovna nechce vhazovat do odpadu dokumentace, která obsahuje určité údaje. Je pravdou, že kdo má například možnost, tak může papíry spálit a je jisté, že se vše zlikvidovalo. Nicméně kdo tuto možnost nemá, tak musí zvolit jiný postup a tím je jednoduše skartování. V současné době není problém si i do domácnosti pořídit malou skartovačku, která se postará o rozřezání papíru a rovněž i dalších nosičů, které se tímto efektivně zlikvidují. Pokud ovšem soukromé osoby bojují tímto způsobem o své soukromí, o co víc je nutností, aby to dělaly samotné firmy nebo společnosti. Ty se navíc setkávají s daleko větším objemem dat a také velmi citlivých údajů, které rozhodně nesmí uniknout na veřejnost. Navíc by to bylo i trestné.

skartovaný papír

Firemní likvidace dokumentů

Bezpečnou cestou, jak vše řádně zlikvidovat je zadat tento úkol firmě, která má oprávnění a likvidaci zařídí za velmi přísných podmínek. Skartace dokumentů Praha: http://ekoskart.eu/ nabízí tak svým zákazníkům své efektivní služby, především samozřejmě bezpečné. O všem vyhotoví řádný zápis a potvrzení, čímž vlastně dokládá svoji bezchybnou práci. Tato skartace se týká nejen papírových dokumentů. Díky tomu, že se v současné době využívají i různé datové nosiče nebo plastové karty, tak není problém zařídit likvidaci i těchto komponentů. Materiál je dále bezpečně a především ekologicky zlikvidován.

skartovaný papír v pytli

Skartace od profesionálů

Pokud si vyberete odborníky, tak rozhodně chybu neuděláte. Skartace dokumentu – Praha provádí tento úkon zodpovědně na velkokapacitním skartovači, kdy velikost částic je přesně podle stanovených norem. Především stroj má osvědčení a správnou certifikaci NBU. Výsledkem je, že se hodí pro likvidaci velmi důvěrných materiálů. O veškerých úkonech je vypracovaná zpráva, která dává záruku, že nic neuniklo na veřejnost. Skartace se provádí pro soukromé osoby, podnikatele, malé či velké firmy a další společnosti.