Letní osvěžení – solární sprchy

| | 0 Comments

Proč je fajn mít solární sprchu

Zahradní bazény u nás rostou jako houby po dešti a lidé už se naučili i dobrou základní péči o vodu a o celý bazén. Příslušenství k údržbě celou péči o bazén ulehčí.

Stejně přínosná je i solární sprcha, a to dokonce i v případě, že na zahradě bazén není. Taková sprcha má mnoho využití, a hlavně vás teplá voda z takové sprchy nic nestojí.

sprcha

Odpočinek na zahradě

Vždy po zimě už se všichni těší ven a když začne hřát slunce, už bychom nejraději na zahradě bydleli. V okamžiku, kdy se ale teploty přehoupnou přes 25 °C a někdy se vyšplhají i k 30 °C, začínáme hledat způsob, jak se příjemně osvěžit. A pokud se jedná o příjemné osprchování bez složitého zařízení a stačí k tomu přenosná solární sprcha, je o jejím pořízení rozhodnuto. Solární sprcha je zárukou příjemného letního osvěžení všude tam, kde třeba není dost prostoru pro zahradní bazén, nebo to nedovoluje finanční situace. Solární sprcha se může umístit i na terasu nebo na malý balkón.

K čemu se hodí solární sprcha

Solární sprcha je samozřejmě i vítaným doplňkem k zahradnímu bazénu. Umožní lidem krátké osprchování před vstupem do bazénu a tím se výrazně sníží množství nečistot, které do bazénu lidé nechtěně donesou, například na chodidlech. Stejně tak bazénové vodě neprospívá lidský pot a opalovací přípravky, které se sprchou odstraní. Solární sprcha dobře poslouží i ke sprchování po koupání v bazénu, a tak se můžete i venku hezky umýt, osušit, a to vše příjemně ohřátou vodou zdarma. Sprchování po koupaní v bazénu je praktické hlavně pro lidi, kteří mají citlivou pokožku a bazénová chemie jim způsobuje podráždění pokožky a svědění.

sprcha1

Pevná i přenosná varianta

Solární sprchu si můžete nainstalovat napevno anebo si pořídit solární sprchu přenosnou Chlorito, kterou si můžete umístit přesně na místo, kde ji právě chcete mít. Výhodou přenosné sprchy je i to, že ji v době, kdy není potřeba, můžete uklidit.