Co je krásné?

| | 0 Comments

Krása je velmi relativní. Každý ji vnímáme jinak a pro každého znamená tento pojem něco jiného. Je vlastně abstraktní. V podstatě ji, ale vnímáme jako vnitřní a vnější. Krásní jsme pro toho, komu jsme sympatičtí a na koho působíme příjemným dojmem. Někdo bude obdivovat krásu vyumělkovanou. Jiný dá přednost té přírodní. Z některých lidí vyřazuje krása vnitřní. Nemusí být značkově oblečeni nebo ženy nalíčeny, a přesto budou tito lidé pro své okolí příjemní a dokonalí. Někdy stačí pouze vřelý úsměv a vlídné slovo.
ruka na tváři
Abychom byli krásní, musíme být zdraví. Náš vzhled jistě ovlivní opečovávané vlasy, nehty a pleť. Všem nám byl dán do vínku určitý vzhled, ale můžeme některé nedostatky, máme je všichni, šikovně zamaskovat. V každém případě snažte se být pozitivní a nehledejte na sobě negativa. To, že máte možná o něco větší nos, než ostatní neznamená, že někdo jiný se zase netrápí nad nějakým svým nedostatkem. Snažte se mít rádi takový, jací jste. Nezapomínejte na to, že duše a tělo působí v jednom souladu a to se odrazí na vašem vzhledu. Jestli vám to pomůže k lepšímu sebevědomí, kupte si něco hezkého na sebe. Používejte kvalitní kosmetické přípravky a pečujte o sebe. I z pokožky se totiž dá mnoho vyčíst.
použitý krém
Aby vaše pokožka vypadala dobře, je nutné o ni pečovat nejen z venku, ale také zevnitř
. Tomuto podstatnému kusu vašeho těla musíte dopřát dostatek živin a vitamínů. Důležitý je vitamín B, selen a zinek. Pokožka by také měla být dostatečně hydratovaná, proto dodržujte dostatečný pitný režim. Kůži chraňte před nepřiměřeným slunečním zářením, které vám neprospívá. Nepoužívejte syntetické krémy, ale raději sáhněte pro méně agresivní kosmetice bez parabenů. Nebude se to týkat například opalovacích krémů. Můžete si pokožku namazat třeba kokosovým olejem nebo obyčejnou vazelínou bez parfému.