Čím nás muži prudí

| | 0 Comments

My, ženy, chceme stále vypadat skvěle. Než vůbec se přiblížíme k objektu naší touhy, může to trvat i dlouhé minuty, než se nalíčíme, než se rozhodneme, co si vůbec oblékneme a zariskujeme i balancování na vysokých podpatcích, protože to muže vzrušuje a opticky nám to protáhne nohy.
Proč někteří muži  nemají dost soudnosti na to, aby si uvědomili, že pokud se svléknou, tak chceme taky podívanou a čím nás dokážou zaručeně zprudit? Někteří, jak kdyby to dělali úmyslně…
 model v košili
Spocený chlapík s koláči v podpaží nebude to pravé. Ano, pot do jisté míry může působit jako afrodisiakum, pokud tedy hovoříme o krůpějích, které se objeví při společném milování.
 
Pánové, pokud si myslíte, že se stačí před schůzkou osprchovat a navonět, jste na omylu! Rozhodně je přímo nutné obléknout si i čisté oblečení, včetně spodního prádla.
 
Někteří muži se v poslední době rádi vyholují. Každé z nás se líbí něco jiného. Co ale odradí každou, je rozhodně hruď, či jiná tělesná partie posetá milimetrovými jehličkami. Než toto, je lepší se neholit vůbec.
 
Ponožky! Tohle je kapitola sama o sobě. A je jedno, jestli jsou v sandálech, nebo zatuchlé v jiném druhu bot. Asi nejhorší noční můrou je nahý muž, kterému nezbylo pár vteřin, aby si před aktem ponožky sundal!
 
Pokud už máme tu čest vidět obnažené mužské prsty na nohou, je nepřípustné, aby nehty byly špinavé, dlouhé a zanedbané, nebo dokonce plísní postižené.
 úder pěstí
Ač jsme živočišný druh a jisté zvuky k nám patří, měli bychom se ovládat. Ženy s tímto problém většinou nemají, ale muži si rádi ulevují, aniž by přemýšleli, zda je to vhodné. Ještě horší snad je, pokud k tomuto přidají nějakou rádoby vtipnou hlášku. Ano, je to sice přirozené, ale zkuste si to nechat na toaletu.
 
A na závěr – jak s námi muži jednají. Nejsme patnáctky někde na diskotéce a nesbalíte nás tak, že na nás vyjedete: „Zlato, pojď na to!“ a začali jste nás osahávat, nebo si rovnou rozepnete kalhoty. Pokud tedy budou ale čisté a vy upravený, tak vlastně proč ne?