Benefity pro zaměstnance, které skutečně ocení

| | 0 Comments

Benefity pro zaměstnance mohou hrát velmi důležitou roli u mnoha žadatelů o zaměstnání. Teď nemluvíme o stravování firemním, stravenkách nebo třeba delší dovolené. Po vzoru některých západních zemí začínají přicházet i čeští zaměstnavatelé se zajímavými benefity, které dokáží skutečně zajmout. Které to jsou pro vás?

strávování pro firmy

  • Home office

Celosvětová pandemie donutila spoustu lidí přizpůsobit se této situaci za poměrně krátkou dobu. Home office, který dříve v řadě firmách nepřipadal v úvahu, se nyní stává standardem. Zkrátka nad home officem se dnes již téměř žádný zaměstnavatel nepozastaví. Je však vcelku logické, že ne všechny zaměstnání je možné provádět z pohodlí domova. Otázka je ale na místě: Je skutečně možné udržet morálku zaměstnanců i na dálku či píle a pracovní vypětí z pohodlí gauče ztrácí na intenzitě?

  • Firemní stravování

I když se v řadě firem firemní stravování stalo již standardem, i zde se stále najdou případy, kdy vám zaměstnavatel v tomto ohledu „dopřeje“ jen za pomoci dotovaných stravenek. Firemní stravování v Praze nabízí zaměstnavatelům možnost dovážky hotových jídel pro zaměstnance. Každý den je možné vybírat z nabídky hned několika pokrmů v prémiové kvalitě.

  • Vlastní mateřská školka

Řada mateřských školek hlásí aktuálně stop stav, a proto mnohdy musí rodiče děti dovážet do vzdálených zařízení, které jim hektické ráno ještě více komplikují. Vlastní školku by tedy řada zaměstnanců jistě uvítala. Jedná se o jeden z benefitů, který má skutečně velkou váhu a zaměstnanci na něj slyší.

jídlo na talíři

  • Domácí mazlíčci na pracovišti

Možná trochu netradiční benefit, který se jistě setká s rozporuplnými reakcemi. Na jednu stranu prostředí se zvířaty pomáhá odbourávat stres a pracovní napětí, na stranu druhou se jistě najdou i odpůrci tohoto netradičního benefitu. Ne vždy je možné se v tomto ohledu zavděčit všem.