Bazén je základ léta

| | 0 Comments

Každý z nás, kdo si koupil bazén a má ho už nějaký ten rok, tak ví, že napustit do něho vodu, je asi to nejlehčí, co se musí udělat. Tímto to totiž pouze začíná a poté je na řadě pořádná práce. Bazén totiž potřebuje neustálou péči, aby byl v perfektní kondici a byla v něm voda průzračná jako v moři. Pokud jste nikdy bazén neměli, tak zaručeně poznáte, že to není pouze o jeho napouštění a čvachtání se.

Bazén (2)

Jestliže víte o bazéně prd a pořídili jste ho na popud ženy, nebo dětí, tak Váš čeká dost práce. Bazén musíte nejen postavit a napustit vodou, ale také nestále ošetřovat. Pokud Vám už na zahradě stojí a je napuštěný, tak je na řadě bazénové příslušenství https://www.chlorito.cz/bazenove-prislusenstvi. To sebou nese základní věci, které budete k bazénu potřebovat. Některé z těchto věcí je už v základní sadě bazénu a některé budete muset dokoupit. Mezi příslušenství patří třeba bazénový vysavač, síťka na lovení hmyzu z bazénu, bazénový plovák, kartáč, ale také teploměr. Pokud budete mít velký bazén a chcete, aby byl neustále vyhřátý, tak se rozhodně zaměřte na solární ohřev, který můžete k bazénu přidat. K tomu budete zaručeně potřebovat bazénovou hadici.

Bazén

Na webových stránkách Chlorito, se můžete podívat na všechno příslušenství, které se Vám může u bazénu hodit. Jsou tu samozřejmě schody do bazénu, filtry, či nejrůznější chemie. Ta je při údržbě bazénu velice důležitá a jen těžko byste se bez ní obešli. Díky ní budete mít vodu průzračnou a také bez kalů a dalších věcí. Vždy však záleží na tom, jakou máte tvrdost vody, či jak velký bazén třeba máte. Můžete použít stabilizátory, chlorové tablety, bromové tablety a spoustu další chemie. Vždy je však dobré se domluvit s prodejcem a něco si o přípravkách přečíst.

Pokud tedy plánujete bazén, tak se dobře rozmyslete, protože údržba bazénu není procházka po růžovém koberci, ale ba naopak velká dřina. Odměnou Vám však bude příjemné koupání a spousta zábavy.