Americká hypotéka pro nás i Vás

| | 0 Comments

Snad každý si v životě potřebuje někdy půjčit peníze. Někdo jenom pár korun či stovek, jiný hned miliony. U lidí je to naprosto individuální, ale každý to jistě zná, když si říká, že by se nějaké ty peníze hodily, nebo je opravdu potřebuje natolik, že musí volit půjčku z banky nebo od nebankovní společnosti.

Americká nebankovní Hypotéka hypoteka-bez-registru.net je v podstatě pro každého, pro nás i pro Vás.

Jelikož se jedná o hypotéku, tak se u ní ručí nemovitostí. Je to tedy druh půjčku, u kterého ručíte vlastním majetkem, například domem, bytem nebo pozemkem. Vyplácí se až 70% z její odhadní hodnoty. A jak dlouho můžete splácet? Možná se obáváte toho, že doba splácení bude nízká a tak budete muset měsíčně splácet vysokou částku. Není se čeho obávat, doba splatnosti může být nastavená až na 30 let, takže se celá hypotéka rozpočítá na toto dlouhé období a měsíčně to pak vychází na částky, které se dají běžně splácet, z toho nemusíte mít obavy. Navíc jsme schopni kdykoliv pomoci či poradit, když se vyskytne nějaký stav „nouze“. Upravíme splátky, odložíme nějaké splátky, přepočítáme. Záleží na potřebách klienta.

kalkulačka a peníze

V případě podnikatelů nebude vadit ani nízké daňové přiznání. To se dá běžně tolerovat, stejně tak jako záznam v registru dlužníků. Nikdo ani nebude složitě přepočítávat, kolik vyděláváte a jaké jsou Vaše měsíční příjmy. Většinou stačí výpis z účtu, který si musí zprostředkovatel úvěru vyžádat, aby si byl jistý, že dokážete splácet. Těmito pravidly se stát snaží chránit občany a samozřejmě i podnikatele. Každý totiž musí dokázat splácet své dluhy, jinak by to nešlo. Nebo šlo, ale klient by se mohl dostávat do dluhových pastí a před tím se snaží stát lidi a podnikatele samozřejmě uchránit. To by nebyl zrovna žádoucí faktor. Na pár stovek nebo tisícovek se to ještě dá tolerovat, abyste si půjčili, aniž by společnosti nebo banky cokoliv ověřovali, ale u vyšších částek nebo rovnou hypoték to možné není, to je jistě pochopitelné.

bankovky

Ovšem s penězi se například dají vyplatit i exekuce nebo dluhy. Můžete je použít libovolným způsobem jako občan nebo v rámci firmy jako podnikatel.