Vneste do vaší ložnice barvy

| | 0 Comments

Mdlé a nevýrazné barvy povlečení vyměňte alespoň jednou za čas za veselejší odstíny. Vaše ložnice si určitě zaslouží oživit. Svěží a modernější vzhled jí dodají pestré barvy, které můžete vybrat přesně podle vašeho vkusu. Vsaďte třeba na pestrobarevné povlečení, které jako mávnutím kouzelného proutku dodá vaší ložnici šmrnc a nuda a šeď budou tatam. Střídat dle libosti můžete barvy i díky oboustrannému povlečení.

mikroplysove-povleceni-mikroflanel-kruhy-hnede-140x200-akce

Jen růžová to může být…
Na své si přijdou milovníci růžových a lila odstínů. Tyto barvy totiž najdete hned na několika motivech bavlněného i saténového povlečení. V kombinaci s ostatními barvami a vzory tak vznikají jedinečné a zajímavé kombinace, které z vaší postele udělají královské lože.
Vínově červená nejen pro pekelníky
Chcete barevné povlečení bez jakýchkoliv vzorů a ornamentů? Nejen pro pekelníky a hříšníky je jako stvořená vínově červená. Pořiďte si oboustranné povlečení a střídejte dle libosti vínovou a černou.
Hráškově zelená, kterou můžete proměnit na bílou nebo černou
S příchodem jara můžete vnést do vaší ložnice svěží pastelové barvy. Co takhle třeba hráškové zelená? V jedné variantě je skombinovaná s bílou a v jiném provedení zase s černou barvou. Během okamžiku tak získáte vzhled ložnice v jiných odstínech. Vhodná je i žlutá, která vaši postel rozzáří.

ceske-klasicke-lozni-bavlnene-povleceni-zen-140x200-70x90cm

Barevné květiny a další vzory
Na své si přijdou i milovníci květin. Ve vaší ložnici se budou skvěle vyjímat rozkvetlé kvítky růží nebo záplava slunečnic. Květy jsou v oblasti ložního prádla stále v kurzu. Vaši ložnici příjemně oživí a dodají jí romantický nádech.
Pokud by vás přece jen pestré barvy a vzory nezaujaly, můžete sáhnout po decentnějších vzorech a neutrálních barvách. I ty budou skvělým doplňkem vaší ložnice. Sáhnout můžete po odstínech šedé nebo hnědé, které v nejrůznějších kombinacích utváří zajímavý celek.