Unica vypínače pro váš domov

| | 0 Comments

Z nabídek interiérových vypínačů na trhu vedou vypínače Unica a to v několika produktových řadách, ty splňují i ty nejnáročnější požadavky elektroinstalace. Unica přináší pro své klienty nejširší nabídku barev a designů. Právě dekorativní rámečky Unica Colors či krycí rámečky Unica Plus, nabízí nejrozsáhlejší výběr elegantních barev a to až ve dvaceti variantách. Od čistě bílé či Ivory až po pastelové odstíny travnatě zelené, až po modré s nádechem jasného nebe. Řada Unica Colors nabízí zásuvky, vypínače, ale také i stmívače v provedení čistě bílých rámečku a krytka může být barevná a to buď v kontrastu či ve stejnobarevném provedení.

chodba s vypínačem

Přístroje Unica Top, jsou kvalitnější a luxusnější a to jak ve vzhledu, tak i v materiálu. Nejvíce si klienti vybírají do svých minimalistických až puritánsky čistých interiérů, kombinaci stříbra či grafitu s dřevěnými nebo kovovými krycími rámečky. Další řada Unica Allegro má nevětší výběr. Nejenže má velký výběr rámečků, které si můžete vyměnit i bez zásahu do elektroinstalace, ale můžete využít zásuvky této řady, které se dají doplnit chytrými přístroji či řídicími systémy. Principem je ovládání veškeré domácí techniky, jenom z jedné zásuvka a z jednoho místa. V systému Unica můžete najít ještě řadu Basic a Class a Quadro. Výhodou je, že díky modulárnímu řešení systému, lze všechny mezi sebou kombinovat. Další výhodou je snadná montáž, kterou zvládne opravdu každý a nezabere to ani tolik času.

velká ložnice

Vypínače vybírat jen ekonomicky

V místnostech, jako je například technická místnost, stačí použít základní variantu přístrojů v klasické čistě bíle v provedení Unica Basic. Pokud raději byste chtěli vypínače sladit například s malbou, použijte vypínače z řady Unica Plus nebo z řady Unica Colors. A tam, kde chcete sladit kvalitní materiály, použijte luxusní řadu Unica Top, ta nabízí rámečky ve dřevě či v ušlechtilých kovech nebo můžete použít řadu Unica Class, rámečky se vyrábějí například ve skle, kameni či také v kovu. Prostě systémy Unica splní všechny vaše požadavky.