Moderní vypínače do vaší domácnosti

| | 0 Comments

Máte v úmyslu nakupovat do svého interiéru nové vypínače, protože ty staré jsou již používáním obité, nevypadají pěkně a kazí celkový dojem z vašeho interiéru? Investujte do něčeho kvalitnějšího, produkty od světoznámé značky Schneider si již po prvním pohledu získají cestu do vašeho domova.

práce elektrikáře

Značka Schneider je sázkou na jistotu

Společnost Schneider se vyloženě specializuje na výrobu kvalitních a luxusních vypínačů všech typů a barev. V jejím sortimentu vás pravděpodobně nejvíce zaujmou právě produkty z řady Unica, pro kterou je typické zaměření na luxusní vzhled a stylové provedení. Je to zkrátka to pravé ořechové, pokud máte zájem o zcela funkční a prvotřídní produkt s neokoukaným a neotřelým designem.

Vypínač Unica má navíc i tu výhody, že si jeho vzhled můžete jednoduše zkombinovat. Můžete si pořídit totiž zvlášť rámeček i samotný vypínač, což znamená, že můžete v závěru získat klidně i dvojbarevný produkt, pokud se vám to bude líbit. Můžete si zkrátka přesně dle svých preferencí vytvořit takový produkt, který se vám bude do vašeho interiéru opravdu hodit. Tvar, barva, provedení – to vše jsou parametry, o kterých budete rozhodovat pouze a jen vy.

žárovka na stole

Různé barvy, od neutrálních až po výrazné a pozornost poutající

Rozmanité tvary, klasický čtverec nebo třeba obdélník

Matné nebo lesklé provedení dle osobních preferencí

Překvapující cena

Možná si myslíte, že tyto výstřelky poslední doby jsou cenově nedostupné běžným domácnostem, a že si je mohou dovolit pouze bohatí lidé. To je však samozřejmě jen zbytečný předsudek, elektroinstalační prvky značky Schneider Unica jsou určené do jakékoliv domácnosti, může si je pořídit zcela každá rodina. Ano, cena je sice o něco větší, než když byste nakupovali obyčejné a stereotypní elektroinstalační prvky, avšak je potřeba zvážit i otázku kvality a provedení.