Co muži očekávají od vztahu

| | 0 Comments

Chválit – Mužskému egu se nic nevyrovná, a proto potřebuje slyšet často ženské pochvaly. Chvalte ho za odvedenou práci, za to co dělá doma a jak Vám pomáhá v domácnosti, pochvalte ho za to, jak vypadá, jak se oblékl, co uvařil. Díky těmto a více jiným pochvalám se bude cítit milovaný.
Sexuální sladěnost – Mužům jde o sex ve vztahu nejvíce, řadí ho na první příčky v důležitosti vztahové souhry a sladěnosti.
mazlení na zemi
Nejde jim ani tak o to jak často sex provozujete, ale spíše o porozumění si navzájem v této oblasti.
Emoce a intimita – Muži jsou od mala vychováváni a vedeni k tomu, že správný chlap prostě nebrečí, nestěžuje si, nefňuká, nemá strach a obavy. Opak je ale pravdou. I muži mají pochopitelně emocionální city. Nemusí být neustále superhrdiny, kteří zachrání každou situaci. Právě i muži mají slabé chvilky a špatné dny, ze kterých se potřebují své partnerce vyzpovídat a najít u ní porozumění.
Osobní prostor– Muž potřebuje mít také svoji volnost, svůj osobní prostor, jinak povede vztah ke zdárnému konci. Ale to pochopitelně platí i u žen. Většina mužů si řeší problémy sami, po svém a v tichosti. Nebo jdou za přáteli, známými, potřebují čas na své koníčky a chvilku sami pro sebe. Nechte ho občas o samotě, ať se cítí šťastnější a budete si více věřit.
 Objímání – Letmý dotek, pohlazení, objetí, společný odpočinek v posteli nebo u oblíbeného filmu. To je spousta věcí, kdy si navzájem vyznáte lásku, ale i náklonnost k tomu druhému. Fyzický kontakt je pro muže také velice důležitý.
polibek zamilovaných
Bezpečí – Každý se potřebuje ve vztahu cítit bezpečně. Vědět, že mu ten druhý nechce ublížit a mít v sobě ochranářskou oporu. Čím více ve Vás partner cítí oporu, tím více se na Vás dokáže spolehnout, věříte si, obrátí se na Vás jako první se svými problémy. Jednoduše bude vědět, že jste ta vyvolená, se kterou zvládne všechno na světě.